Naše pláž u domečku

Naše pláž je hned u domečku do 100 m, kdy sejdete jen k vodě. Lemuje ji les který se táhne k Diklu ( starý Zadar). Koupat se lze i s pejsky – je to pláž kterou navštěvují spíše místní lidé. Není zde bar ani restaurace. Klidné místo na ranní i noční procházky.

Pláže v okolí

Pláž Santorini lounge bar & restaurant

Santorini lounge bar & restaurant se nachází v zátoce Sv. Bartul v Kožinu na křižovatce mezi luxusními vilami, apartmány a původními suchými kamennými zdmi, olivovníky, archeologickými důkazy zapuštěnými v písku, skrytými a neprozkoumanými raně křesťanskými základy obklopenými přírodní divočinou středomořské vegetace.
Hraje zde DJ, dobré jídlo, pití, pláž s lehátky zdarma ( když si objednáváte). Pláž je od naší vily asi 20-30 minut pěšky, autem 5 min

Pláž Diklo

Pláž Diklo se nachází v severní části Zadaru a tedy nejblíže k naší vile cca 20/30 min pěsky krásnou procházkou kolem moře. Od centra Zadaru je vzdálena asi 4 km. Tato oblázková pláž je částečně z kamene, na místech je betonová, pro příjemné opalování, a je samozřejmě částečně ponechána v přirozeném stavu. Na pláž se můžete dostat autem, parkování je v blízkosti.
Pláž Diklo je vybavena kompletní infrastrukturou a zábavními zařízeními, takže je ideální pro rodinnou dovolenou. Odpočiňte si s vašimi blízkými na této krásné pláži a vychutnejte si křišťálově čisté moře. Pro pohodlnější pobyt si můžete pronajmout lehátka a slunečníky, nebo se opalovat ve stínu borovicového lesa obklopujícího pláž.
Pro zábavu na pláži si můžete zajezdit na tubě nebo na banánu, pronajmout si „jet ski“ a vychutnat si pocit větru ve vlasech. Pokud vyčerpáte všechny možnosti zábavy, na pláži jsou plážové bary a restaurace, kde můžete znovu získat energii. V blízkosti pláže najdete obchod se suvenýry, abyste si zapamatovali nádherné chvíle strávené v Zadaru na pláži Diklo

Pláž Nin

Patnáct minut autem od Vily Teresa jsou Pláže Ninská Laguna které se  nachází v malém historickém městečku Nin. Laguna je jednou z nejznámějších a nejpopulárnějších pláži v této oblasti a oblíbené koupaliště domácích hostů i turistů.
Nádherná písčitá pláž, která nabízí pohled na pohoří Velebit, co ji činí mimořádně atraktivní. Ninského laguna je ještě známá pod názvem „Královnina pláž“, je ideální pro rodiny s dětmi kvůli mělkému vstupu do moře a příjemné teplotě vody.
Na pláži jsou k dispozici: sprchy, šatny, veřejné toalety, pronájem lehátek a slunečníků. Podle některých je tato pláž ideální pro kempování, protože se nachází daleko od přeplněných středisek.
Pláž je bohatá na tzv.. Léčivé bahno, které pomáhá při léčení nemocí. Milovníci sportu si na pláži Ninského laguna mohou zahrát volejbal na písku,  badminton, vyzkoušet kitesurfing a další aktivity. Pokud se chcete osvěžit, doporučujeme Vám navštívit mnohé bary, kavárny a restaurace na pláži a ochutnat dalmatské speciality.

Pláž Petrčane

Petrčane. Tato poměrně malá obec je v současnosti domovem přibližně 500 obyvatel. Zátoka Petrčane je známá především svou čistotou, dokonce nejednou se označuje jako nejčistší v celém Chorvatsku. Navíc celým pobřežím Petrčane se táhne množství pláži, včetně písčitých.
Téměř 900 let stará vesnice je domovem i několik zajímavých historických míst, jako například středověký kostel sv. Bartoloměje z 12. – 13. století, který zde dnes stojí již v pozměněné formě. Vynikající poloha letoviska však umožnuje návštěvníkům Petrčane i zajet do nedalekých historických měst Zadar a Nin.

Pláže v bývalém vojenském areálu

Pláže kde je klid a ticho na zemi znají jen místní obyvatelé a někdy se stane, že zde široko daleko nikoho neuvidíte. A užijete si přírodu moře a klid. Pláž je rozsáhlá, v případě návštěvníků si své soukromí opravdu užijete. Vjezd do bývalého vojenského areálu najdete jako další odbočku vlevo za Petrčane ( asi 12 minut cesty od Villy) odbočíte a projedete kolem skládek připomínající spíše spalovnu na odpadky, spoustu rozpadlých budov. Držte se vyjetých stop které vedou k pláži. Trošku adrenalinový zážitek, ale stojí za to .

Pláž Vrsi Mulo Nin

Ve Vrsi si svou pláž najde opravdu každý. Na pláži Ričina na severní straně poloostrova lze dokonce najít i písek. Nejhezčí pláží je oblázková pláž Mulo v části Vrsi – Mulo. Pláž je upravená a má pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro rodiny s dětmi nebo méně zdatné plavce. Nechybí ani plážový bar a zajímavé atrakce a služby pro malé i velké – půjčovna šlapadel, vodních skútrů, nafukovací hrad na moři nebo venkovní posilovna. Je zde i možnost domluvit si výlet lodí nebo si pronajmout lehátko a slunečník. Podél pláže vede promenáda s restauracemi, kavárnami a obchůdky. Na molu si dokonce můžete každé ráno koupit čerstvé ryby.
Oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře nabízí i část Vrsi – Zukve. Jde o klidnější pláž s menší vybaveností.
Na severozápadní straně poloostrůvku se hned vedle moře rozprostírá 2 km dlouhý borový les. Koupání zde je vhodné pro všechny milovníky soukromí a také vyznavače naturismu. Vstup do moře je mělký, kamenitý a místy bahnitý, doporučujeme proto vzít si s sebou boty do vody. Odměnou vám ovšem bude ticho, klid a příjemný stín a vůně borovic po celý den.

Pláž Jadro Vir

Pláž Jádro se nachází v samém centru města Vir. Tato oblíbená oblázková pláž je bohatá na vybavení pro všechny věkové kategorie a během večera se mění na promenádu a centrum událostí ve městě Vir. Pláž Jádro je snadno přístupná a je dostupná pěšky, autem, kolem nebo skútrem. V blízkosti pláže je i parkoviště.
Na pláži najdete různé zábavní zařízení pro mladé i starší. Během vašeho relaxování na lehátkách pod slunečníky pronajatými na pláži, nejmladší si mohou vychutnat animace, které na pláži provádějí profesionální animátoři. Na pláži se nachází vodní park, který potěší mladou generaci, a můžete si pronajmout vodní kolo pro rodinnou zábavu nebo skútr, který bude jistě zábavou pro mladé.
V blízkosti pláže se nachází kavárna a plážový bar, kde si můžete vychutnat osvěžující koktejl nebo odpolední kávu. Nedaleko od kavárny je také restaurace, která jistě uspokojí i nejlepších gurmány. Pláž je v centru města, jen pár minut chůze od obchodů s potravinami, obchodů se suvenýry a dalších zajímavých atrakcí.